Higieniczne i sanitarne wyposażenie - Producent KMTMeat

Masz pytania?

Tel/Fax: +48 56 678 15 49

Tel/Fax: +48 56 646 16 02

Napisz do nas:

E-mail: piotr@kmtmeat.pl

E-mail: handlowy@kmtmeat.pl

Adres:

ul. Wapienna 20

87-100 Toruń

Higieniczne i sanitarne wyposażenie

Higieniczne i sanitarne wyposażenie - KMTMeat Producent

Produkujemy także sanitarne i higieniczne wyposażenie dla zakładów przemysłu spożywczego, takie jak szatnie i stołówki pracownicze,umywalki, suszarki, rożnego rodzaju myjki, sterylizatory, stacje higieny, odwodnienia.

Myjka ręczna do obuwia

Najprostsze urządzenie do mycia obuwia, składa się z podstawy pod but oraz ręcznej szczotki przez którą przepływa woda ze środkiem czyszczącym, uruchamiane za pomocą włącznika nożnego.

Myjka do podeszw

Proste urządzenie do mycia spodów obuwia, obrotowa szczotka zasilana środkiem czyszczącym, umieszczona jest w podstawie urządzenia, stopę w obuwiu należy postawić na podstawie i uruchomić urządzenie.

Mechaniczna myjka trójszczotkowa do obuwia

Przeznaczona jest do mycia podeszw oraz cholewek obuwia (kaloszy). Wyposażona jest w 3 szczotki (jedna w podstawie, dwie boczne).

Myjka przechodnia 5 szczotkowa do obuwia

Przeznaczona do mycia podeszw i cholewek obuwia kaloszy, myje jednocześnie dwa buty, przechodząc przez myjkę należy się zatrzymać, myjka uruchamia się automatycznie.

Myjka do obuwia i fartuchów

Na tylnej płycie wiesza się fartuch a następnie ręczną szczotką zasilaną środkiem czyszczącym czyści się jego powierzchnię, szczotką również można oczyścić obuwie.

Śluza sanitarna (przejście sanitarne)

Zadaniem śluzy jest dezynfekcja osób przemieszczających się pomiędzy strefami w zakładzie. Zwykle składa się z modułu do dezynfekcji rąk i kołowrotu który otwiera przejście po dezynfekcji. W zakresie dezynfekcji obuwia dostępne są warianty: jednosekcyjny z matą dezynfekcyjną do podeszw lub myjką dwuszczotkową do podeszw, dwusekcyjny - do wersji jednosekcyjnej dołożona jest jeszcze myjka 3 szczotkowa do cholewek.

Suszarki do obuwia

Służą do suszenia obuwia pracowników (szczególnie kaloszy) po zakończeniu pracy. Nadmuch ciepłego powietrza zawierającego ozon, wytwarzany przez specjalną lampę, zapewnia wysuszenie obuwia i jego dezynfekcję. Zastosowanie generatora ozonu zapewnia likwidację flory bakteryjnej i mykotoksyn stanowiących przyczynę chorób grzybiczych u pracowników. Występują w kilku wielkościach od 20 do 60 par obuwia, w wersji jednostronnej lub dwustronnej.

Sterylizator narzędzi

Służą do dezynfekcji narzędzi (noży, tasaków, pił). Wykonywane są w różnych rozmiarach, od małych sterylizatorów stanowiskowych na kilka noży po duże sterylizatory centralne. Sterylizatory wodne wyposażone są w grzałkę z termostatem, natomiast sterylizatory UV w lampę emitującą promieniowanie bakteriobójcze.

Umywalka stanowiskowa ubojowa

Umywalka ze stali nierdzewnej umieszczana na stanowiskach produkcyjnych, zwykle w komplecie ze sterylizatorem do noży

Umywalka rynnowa

Występuje w wielu rozmiarach od 2 do 6 stanowisk, uruchamiana włącznikiem kolanowym lub fotokomórką.

Ściana higieny (panel higieniczny)

Kompletny zestaw do zapewnienia higieny składający się z umywalki uruchamianej włącznikiem kolanowym lub fotokomórką, panela ściennego chroniącego przed odpryskami, dozownika mydła lu płynu dezynfekującego, pojemnika na ręczniki jednorazowe, kosza na zużyte ręczniki oraz jako opcja dodatkowa sterylizatora do noży.

Ławko-wieszak

Ułatwiają wygodne przebieranie się pracowników wykonywane w wariancie jedno lub dwustronny,siedzisko z tworzywa sztucznego, reszta z profili nierdzewnych.

Szafki ubraniowe

Przeznaczone do przechowywania zarówno odzieży roboczej jak i ubrań prywatnych oraz przedmiotów wartościowych, wykonywane w różnych konfiguracjach i rozmiarach ( pojedyncze i wieloosobowe, z półką i wieszakiem lub tylko półkowe, z drzwiczkami dzielonymi lub pojedynczymi, z wkładką patentową lub bez.