Spawacz metodą TIG praca Toruń - oferta pracy

Masz pytania?

Tel/Fax: +48 56 678 15 49

Tel/Fax: +48 56 646 16 02

Napisz do nas:

E-mail: piotr@kmtmeat.pl

E-mail: handlowy@kmtmeat.pl

Adres:

ul. Wapienna 20

87-100 Toruń

Spawacz TIG oferta pracy Toruń

Oferty pracy dla spawaczy TIG w Toruniu

Zapraszamy specjalistów do pracy na stanowiska zgodnie z poniższym wyszczególnieniem.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą - prosimy o przesyłanie CV na adres:
piotr@kmtmeat.pl
z każdym nadesłanym zgłoszeniem uważnie zapoznamy się.

Spawacz metodą TIG - oferta pracy

Opis stanowiska:

  • Prace spawalnicze przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność za wykonywane zadania i pracowitość,

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Partnerska atmosfera w zespole.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko spawacza TIG i dołączenia do naszego zespołu!

Jeśli posiadasz doświadczenie w spawaniu metodą TIG i jesteś gotowy na nowe wyzwania, to ta oferta pracy jest dla Ciebie. Dołącz do naszej dynamicznej organizacji, w której możesz wykorzystać swoje umiejętności i rozwijać się w profesjonalnym środowisku.